Týždeň s Altaïrom - 1. deň

11. února 2013 v 20:34 |  Akční zvyšok
Máme tu 1. deň z týždňa s Altaïrom. Máme tu pre vás 2 zodpovedané otázky a tiež 1 bonusovú otázku. O čom je Týždeň s Altaïrom - to sa dočítate TU.
Blog Altaïra: TU

Altaïr o blogu a o sebe...
Je mi 27, vystudoval jsem toxikologii a označují mě za názorového samorosta. :) Moje partnerství s blogem začalo souhrou spousty "náhod", pokud na ně věříte, ale přišlo přesně v tu správnou chvíli. A i když se časem těžiště aktivit přesunulo spíše na Facebook díky jeho větším možnostem, blogu pořád zůstávám věrný.


Ako ťa napadlo urobiť si komix?

Když jsem se poprvé seznámil s Garfieldem. To mi bylo ještě hooodně málo. :) Jenže jsem nikdy neuměl kreslit, měl jsem jen nápady na nějaké vtípky. Na střední jsem zkoušel vytvořit pár stripů s kamarádem, který dobře kreslil, dokonce jsme to tehdy posílali do Trnek-Brnek. Bez odpovědi. :) Vlastní impuls pro vznik Doupěte přišel až mnohem později, kdy jsem pro jeden projekt nakreslil pár obrázků a řekl jsem si, že to zkusím i s komiksem, jak dlouho mi to vydrží.

Bonusová otázka: Neplánuješ urobiť strip, ktorý by bol o prvom sexe Toho-v-tom-červeném?
No přinejmenším Ten-v-tom-červeném by si to ukrutně přál. Opět záleží na tom, jak se vyvine situace a k čemu dospějí hrdinové sami. Když to v anketě vypadalo, že vyhraje tahle možnost, začal jsem dokonce takový strip i vymýšlet, ale nakonec zvítězilo něco jiného a já to zase pustil z hlavy. Až se to tam zase vrátí samo, budu vědět, že uzrál čas a že se Bože, to je vůl třeba dočká.

Už zajtra sa môžete tešiť na 2. deň a budú v ňom znovu 2 zodpovedané otázky (ale už bez tretej, bonusovej), pretože bonusové otázky sú len 2 a budú prezradené v 1. deň a v 7. deň týždňa s ním.
Ďakujem Altaïrovi za odpovede ;)

>Prepáčte, obrázok je rozmazaný...


Dnešný komix nájdete - TU ;)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Puff Puff | Web | 11. února 2013 v 20:47 | Reagovat

Jéé, já chci strip s prvním sexem Červenýho! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama