Týždeň s Altaïrom - 2. deň

12. února 2013 v 17:05 |  Akční zvyšok
Máme tu 2. deň z týždňa s Altaïrom. Máme tu pre vás 2 zodpovedané otázky. O čom je Týždeň s Altaïrom - to sa dočítate TU.
Blog Altaïra: TU

Od kedy sa venuješ komixu?
Od října 2010. Začalo to jako test, jak dlouho vystačím s nápady, jeden obrázek týdně, vždycky v neděli, na Téma týdne. Pak se ten počet postupně zvyšoval, až jsem loni na konci dubna u příležitosti 200. komiksu definitivně skočil do neznáma s denním stripem a splnil si tak jeden velký sen.

Ako ťa napadli postavy? (výzor, meno, charakteristika...)
Tak Marva s Tím-druhým jsem trochu poslepoval z různých částí, protože s kreslením jsem na tom byl opravdu špatně. Marv je vzhledově nakreslený podle Shakese z komiksů Shakes a Fidget, Ten-v-tom-červeném měl původně účes Jona z Garfielda. Nicméně se shodou okolností podařilo vystihnout podoby jejich vzorů z reálného života, protože obě postavy jsou vytvořené podle skutečně žijících lidí, a to včetně jejich povahy. Jména přišla poměrně záhy, ale podle čeho neprozradím, vydedukovat jméno Reda by pak bylo moc snadné. :) Ostatní postavy se tak nějak našly samy, některé z nich se zkrátka dostávaly do hlavy v nápadech častěji než ostatní, proto dostaly taky víc prostoru - viz Tomáš nebo "Očičková slečna".

Už zajtra sa môžete tešiť na 3. deň a budú v ňom znovu 2 zodpovedané otázky.
Ďakujem Altaïrovi za odpovede ;)

>Prepáčte, obrázok je rozmazaný...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama