Týždeň s Altaïrom - 3. deň

13. února 2013 v 14:30 |  Akční zvyšok
Máme tu 2. deň z týždňa s Altaïrom. Máme tu pre vás 2 zodpovedané otázky. O čom je Týždeň s Altaïrom - to sa dočítate TU.
Blog Altaïra: TU

Bavilo ťa kresliť/maľovať už od mala?
Vůbec ne, jak už je z předchozích odpovědí asi patrné. Výtvarná výchova byla můj postrach. Nešlo mi to a nebavilo mě to. Jen když jsem si sám pro sebe čmáral nějaké blbinky. Pamatuju si ale, jak jsem prohlížel jeden z Garfieldových sešitů a opravdu moc jsem si přál, abych jednoho dne mohl dělat něco takového. No, pak mě "osud" dotlačil k tomu, že jsem potřeboval nakreslit obrázky pro jeden projekt, a když výsledky nevypadaly úplně vražedně, zkusil jsem v tom pokračovat. Kresba je stále tak trochu kámen úrazu mých stripů, jsem si toho vědom a upozornili mě na to třeba i v Crew, kam jsem svoje komiksy posílal na posouzení. Ale pracuju na tom. :)

Chystáš nejaké novinky v komixe? (nejaké zvraty, nové postavy...)
Nechystám. Což ale neznamená, že na ně nedojde. Nechávám svoje hrdiny žít vlastním životem, tak to mají nejraději a výsledky jsou mnohem lepší, než kdybych se je násilím snažil zapasovat do nějakých scénářů. Pokud se má přidat nějaká postava, obvykle se vynoří sama, stejně tak případné dějové zvraty. Pohrávám si s myšlenkou na zhruba dvě změny děje a dvě postavy, ale zatím to nemá žádné konkrétní obrysy.

Už zajtra sa môžete tešiť na 4. deň a budú v ňom znovu 2 zodpovedané otázky.
Ďakujem Altaïrovi za odpovede ;)

>Prepáčte, obrázok je rozmazaný...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama