Týždeň s Altaïrom - 4. deň

14. února 2013 v 19:41 |  Akční zvyšok
Máme tu 2. deň z týždňa s Altaïrom. Máme tu pre vás 2 zodpovedané otázky. O čom je Týždeň s Altaïrom - to sa dočítate TU.
Blog Altaïra: TU

Má tvoja kniha už veľký úspech alebo ešte nie?
To záleží na definici velkého úspěchu. :) Pro mě to velký úspěch je. Když vezmu v úvahu, jak komiks vznikl a že se nedá myslím považovat za úplně tuctové čtení, mě prodeje knihy mile překvapily. Samozřejmě má ještě velký potenciál, ale jsem raději, když se prodalo hodně kusů v omezeném kruhu čtenářů, než kdybych měl reklamu na každém sloupu a knih se prodal stejný počet. Teď už jen ten potenciál využít, ale času není až tolik nazbyt, bohužel.

Koľko práce ti dala kniha?
Hodně. Ovšem vlastním zaviněním. Když jsem začínal s kreslením, neměl jsem nijak ujednocené formáty a velikosti obrázků, soubory jsem ukládal v různých rozlišeních, takže to pak najednou nacpat do nějakého uceleného kabátu byla docela fuška. Utrpěla tím taky kvalita obrázků ve výsledné knize, protože u spousty komiksů jsem měl k dispozici jen soubory s opravdu mizernými parametry, zkrátka trochu fušeřina, bohužel. Ale dělali jsme, co jsme mohli, poučil jsem se z předchozích nezdarů a místo sestrojování elektrické kytary si teď dávám pozor, aby práce na případném druhém dílu byla podstatně menších rozměrů a hlavně aby to mnohem více ladilo oku čtenáře.

Už zajtra sa môžete tešiť na 5. deň a budú v ňom znovu 2 zodpovedané otázky.
Ďakujem Altaïrovi za odpovede ;)

>Prepáčte, obrázok je rozmazaný...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama