Týždeň s Altaïrom - 5. deň

15. února 2013 v 9:00 |  Akční zvyšok
Máme tu 5. deň z týždňa s Altaïrom. Máme tu pre vás 2 zodpovedané otázky. O čom je Týždeň s Altaïrom - to sa dočítate TU.
Blog Altaïra: TU

Plánuješ si neskôr za komix zarábať vo veľkom?
Neplánuju. Což opět neznamená, že bych z toho neměl radost. Nevím, jak moc se dá v Čechách vydělávat kreslením komiksového stripu. Ale kdo ví. Jak jsem uváděl při nedávno spuštěné akci "Hledáme mecenáše", věřím, že když děláte to, co Vás baví, a navíc to přináší radost a hodnotu někomu jinému, může Vás to uživit. Představte si, že by každý na tomhle světě mohl dělat to, co ho opravdu naplňuje, a zároveň by neměl starosti o živobytí - ó, na takové planetě bych opravdu chtěl žít. A za tou myšlenkou jdu, mám několik oblastí, které mi opravdu dávají životní smysl, a hledám cesty, jak se jimi i uživit.

Aké záľuby okrem blogovania a tvorby komixu ešte máš?
Četbu, turistiku - pěší i cyklo, plavání, lyže, geocaching, parcour, psychologii, přednášení o různých oblastech života - byl bych rád, kdyby lidé byli šťastní a snažím se jim k tomu trochu otevřít cestu. Někdy mám pocit, že bych potřeboval tak tři životy, abych to všechno stihnul. :)

Už zajtra sa môžete tešiť na 6. deň a budú v ňom znovu 2 zodpovedané otázky.
Ďakujem Altaïrovi za odpovede ;)

>Prepáčte, obrázok je rozmazaný...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama