Týždeň s Altaïrom - 6. deň

16. února 2013 v 22:12 |  Akční zvyšok
Máme tu 2. deň z týždňa s Altaïrom. Máme tu pre vás 2 zodpovedané otázky. O čom je Týždeň s Altaïrom - to sa dočítate TU.
Blog Altaïra: TU

O čom bude stretnutie s tebou?
Tak to vůbec nevím a nechávám to kompletně na improvizaci. Záleží na tom, kdo přijde, co bude koho zajímat, a na co nás zrovna chytne slina. Nemám žádný program, kde by na začátku byla prezentace účastníků a pak hudba k tanci a poslechu. Rád se setkám se svými čtenáři, poznám podobně smýšlející lidičky a uvidíme, kam nás situace zavede. :)

Záleží ti viac na návštevnosti alebo na komentároch?
Obojí je důležité. Jsem samozřejmě rád, když moje srandičky baví co nejvíc lidí, takže sledovat nárůst návštěvnosti a počtu fanoušků je moc příjemné. Stejně tak je ale příjemná zpětná vazba v komentářích, lajcích a sdíleních, natožpak pochvaly od čtenářů. Je pro mě důležité vědět, jak se komiksy líbí, nechci je chrlit jak Baťa cvičky, snažím se udržet nastavenou laťku. Hlavní je ale nestát se otrokem čísel. Jako člověk, který nepobral moc sebevědomí, jsem dřív na statistikách a komentářích doslova visel, posuzoval jsem, kolik který strip dostal komentářů a hvězdiček, bál se, že jich bude ubývat... Došlo to tak daleko, že jsem jeden čas vůbec stránky nespravoval já, jen jsem dodával komiksy, abych se nestresoval čísly, protože mi pak nešlo vůbec nic vymýšlet. Ale naštěstí už jsem se naučil to pouštět a brát všechno trochu s rezervou, a výsledky jsou od té doby paradoxně mnohem lepší.

Už zajtra sa môžete tešiť na posledný, 7. deň a budú v ňom znovu 2 zodpovedané otázky plus 1 bonusová otázka.
Ďakujem Altaïrovi za odpovede ;)

>Prepáčte, obrázok je rozmazaný...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama