Prečo z blog.cz blogeri odchádzajú? Rozhovor s NikaRoovy

12. dubna 2014 v 19:00 |  Rozhovory
NikaRoovy alias Veronika Burgerová je skvelá blogerka a zároveň vynikajúca spisovateľka, autorka projektu Duše písalka, ktorý sa na blog.cz už skutočne dokázal dostatočne uchytiť, taktiež mnohých originálnych poviedok na jej blogu a jej vlastných kníh! Na Akčním blogu vám ponúkame skutočne veľký rozhovor s ňou, s až 18 otázkami, rozdelenými do dvoch častí (1. časť - o nej a o jej blogu, 2. časť - o tom, prečo blogeri z blog.cz prestupujú na iné blogovacie serveri, čoho je aj sama príkladom). Otázky a odpovede však už v celom článku...

1) Napíš naším návštevníkom niečo o tvojom blogu a o sebe.
Jsem NikaRoovy, neboli Veru, taková neobyčejně neobyčejná holka - ostatně jako každý - moc ráda píšu příběhy i poezii, miluji knížky více než je zdrávo a také mám moc ráda svůj blog. Dříve byste jej našli na adrese nika-roov.blog.cz. Byl to první blog, u kterého jsem vydržela déle než měsíc a u kterého jsem vlastně stále, jen jsem ho přestěhovala. V současné době na něm najdete spíš recenze na knihy a sem tam báseň, povídky už jsou bohužel opravdu výjimečně, protože jsem plně zaneprázdněna psaním své připravované knihy.
2) Kedy si si založila blog na blog.cz?
Nevím přesně, kdy jsem jej založila, ale první článek byl zveřejněn 31.1.2012 a tento den beru jako datum narození mého blogu.
3) Ako ťa napadla tvoja prezývka, NikaRoovy?
Původně jsem vlastně byla jen "Nika :)". Postupem času jsem se stala NikouRoovy. Je to vlastně tak nějak poskládané z mého jména - Nika mi mimo to říkal táta, když jsem byla malá. Zbytek byl poskládán z ostatních písmen mého jména. Nejdříve jsem zvažovala "NikaReov" to jsem nahradila "NikaRoov" (to byla vlastně adresa mého blogu, zatímco jsem stále byla "Nika :)" no a když jsem se rozhodla používat to celé jméno, přišlo mi takové... *hledá správné slovo, ale nemůže jej najít. * A tak jsem NikaRoovy.
4) Predstav svoju knihu "Sedmička"... O čom je?
Sedmička je holka, která žije ve světě zvaném Vál - svět pod ledy Antarktidy. Vždy ji učli tomu, že nad Válem už je jen nekonečný led, ale ona vždy věřila, že je tam někde něco víc. Jednoho dne s přáteli objeví důkaz, že možná měla pravdu a vydávají se na dobrodružnou cestu do skutečného světa.
5) Napíš názov knihy, ktorá ťa v tvojom živote zaujala pri jej čítaní asi najviac... (môže ich byť aj viac)
Hmm... těch by bylo. Bývají to mé srdcovky - Hvězdy nám nepřály, Ten, kdo stojí v koutě, Jana Eyrová, Heidi - ale také knížky, které nepatří k mým nejoblíbenějším, ale přesto mě něčím zaujaly. Teď mě napadají třeba Můří deníky.
6) Spomenieš si na chvíľu, pri ktorej ťa napadla téma tvojej poviedky Slzy prokletého? Ako ťa napadla?
Upřímně mi bylo asi devět, přespávala jsem u dědy a dívali jsme se na horor, u kterého jsem sice po půl hodině usnula, no, teď nevím název, ale byla tam rodina, která byla alergická na slunce a tehdy mě to napadlo. Začala jsem psát ovšem až mnohem později.
7) Čo píšeš radšej? Poéziu alebo prózu?
To nedokážu říct. Na každém miluji něco jiného, do každého vlévám své srdce.
8) Pri poviedkach... Píšeš radšej jednorázovky alebo viacdielne príbehy?
Raději vícedílné, jednorázovky píšu opravdu jen výjimečně a moc mi to nejde.


9) Sleduješ Akční blog? Čo je na ňom podľa teba dobré, a čo by si naopak zmenila, poprípade pridala alebo odstránila? (to len aby som vedel, čo robím dobre, a v čom sa mám naopak zlepšiť)
Ano, sleduji. Podle mě má skvělou myšlenku, kterou by bylo dobré podpořit stálou aktivitou. A jen podle mě - změnila bych design, myslím si, že je moc tmavý, ale to už je věc vkusu každého jedince.

10) Kde si mala väčšiu návštevnosť? Na tvojom blogu na blog.cz alebo na tvojom blogu wordpresse?
To je složité. Na blog.cz byla návštěvnost taková pořád stejná a točila se kolem 80 - 100. Teď je to různé, podle toho, kolik toho zveřejním a co zveřejním. Někdy je návštěvnost těsně nad třicítkou, někdy se dobelhá až třeba ke 400.
11) Záleží ti na návštevnosti?

Vlastně ani ne. Samozřejmě mám radost, když blog navštíví hodně lidí, ale ke štěstí mi stačí několik věrných návštěvníků. Je pro mě hodně důležitý pocit, že je někdo, pro koho to píšu.
_____________________________________________________________________________
TERAZ PÁR OTÁZOK OHĽADOM JEJ PRESTUPU Z BLOG.CZ NA WORDPRESS.COM! NIKA ROOVY ALIAS VERONIKA BURGEROVÁ JE TOTIŽTO JEDEN ZO ŽIVÝCH PRÍKLADOV TOHO, PREČO BLOGERI Z BLOG.CZ PRESTUPUJÚ NA INÉ BLOGOVACIE SERVERI:
12) Kedy si prestúpila na wordpress?
To bylo koncem listopadu 2013, tuším.

13) Čo ťa viedlo k tomu prestúpiť na wordpress?
Už jsem se zkrátka naštvala na přístup vedení blog.cz, věčné chyby mi lezly na nervy, až to ve mně prasklo a řekla jsem si, že jdu pryč.
14) Čo by si zmenila na blog.cz, ak na ňom vidíš nejaké chyby? Je to teraz na blogoch totiž častá téma, a nás zaujíma, aký je dôvod prestupu blogerov?
Nedalo by se říct, že mi vadí technické chyby. Může se stát. Vadí mi naprostá ignorace lidí, kteří to mají na starost, vadí mi přístup k blogerům, neschopnost ocenit kvalitní blogy, kterých je v blogosféře mnoho, ale většinou bývají zapomenuty, jelikož se na vlně propagace a podpory nese tolik blogů, které se zapomenutým nemohou zdaleka rovnat...
15) Sleduješ ešte blogy na blog.cz? Radíš blogerom na tomto serveri na tvorbu blogov ostať alebo prestúpiť na iný?
Ano, mám hodně oblíbených blogů na blog.cz, ráda je navštěvuji a ráda objevuji nové a nové, ačkoli se to nemusí zdát, protože moc nekomentuji. Zda hodlají přestoupit či ne je čistě jejich věc, každému vyhovuje něco jiného.
16) Pri prestupe z blog.cz... Nerozmýšľala si nad tým urobiť si vlastnú doménu (aj keď to niečo stojí, samozrejme)?
Rozmýšlela. Ostatně to mám stále v plánu - Wordpress tu možnost nabízí, takže možná změním adresu na vlastní doménu. Každopádně zatím o tom jen přemýšlím a pokud tak učiním, pak až ve vzdálenější době.
17) Aké sú plusy a mínusy na wordpresse?
No, mně vyhovuje skoro všechno. Administrace je pro mě absolutně přehledná, všechno je jasné, lze mít administraci v jakémkoli jazyce, jde spojit se sociálními sítěmi, nabízí možnost vytvoření rubrik, stránek i tagů, příspěvky lze roztřídit jestli se jedná o klasický článek, poznámku, video, audio... V nabídce je i velké množství šablon a zmiňovaná možnost převedení na vlastní doménu. Nevýhodu vidím v tom, že barvy, styl písma a většinu úprav ohledně vzhledu lze provádět pouze, pokud si zaplatíte takových 600 korun ročně.
18) Pri tých plusoch na wordpresse... V čom je wordpress lepší ako blog.cz?
Má mnohem víc funkcí a nezlobí. Na druhou stranu blog.cz má bohatší možnosti ohledně designu.

ĎAKUJEM TI ZA SKVELÉ ODPOVEDE A PRAJEM S BLOGOM VŠETKO DOBRÉ!
VÁM, NAVŠTEVNÍCI ĎAKUJEM ZA POZORNOSŤ A VERÍM, ŽE SA VÁM ROZHOVOR PÁČIL! :)
JEJ BLOG, TERAZ UŽ S ADRESOU NA WORDPRESSE, NÁJDETE - TU
A TOTO JE VERONIKA BURGEROVÁ:
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 VendyW VendyW | E-mail | Web | 12. dubna 2014 v 19:26 | Reagovat

Pro blog.cz by byla jediná věc která by zabránila odchodu výborných blogerů. Kdyby se kompletně změnili admini. V čele se Standou Rulcem. Myslím že to je názor mnoha blogerů. j
Jejich arogance je nebetyčná a sebevědomí babubřelé až na Mont Everest. Blogeři jsou pro ně jen obtížný hmyz který neustále otravuje nějakými připomínkami k nefunkčnosti jejich skvělých vylepšení Blogu. cz..... :-?

2 K. K. | E-mail | Web | 13. dubna 2014 v 20:50 | Reagovat

[1]: Já teda musím říci, že za poslední dobu jsem měla k blogu několik dotazů a dvě prosby (změnila jsem adresu blogu a chtěla zůstat v AK a před týdnem jsem žádala o jeden zabraný neaktivní blog) a Standa reagoval prakticky okamžitě a maximálně vstřícně. A že jsem taky už nesčetněkrát veřejně brblala, jak tu hodně věcí nefunguje a jak mě to štve. :-D

3 David David | E-mail | Web | 16. dubna 2014 v 11:39 | Reagovat

Pěkný rozhovor. :-) Jak rozebírala původ své přezdívky, tak jsem si vzpomněl, že jsem to už někde četl, asi rozhovor na Srdci blogu. :-)

4 FlossiePoing FlossiePoing | E-mail | 25. července 2017 v 22:16 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

5 FlossiePoing FlossiePoing | E-mail | 26. července 2017 v 3:43 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

6 Davidfus Davidfus | E-mail | 29. července 2017 v 11:21 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудлаим отрицательные отзывы о Вас Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

7 CarolynHus CarolynHus | E-mail | 6. srpna 2017 v 0:40 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

8 CarolynHus CarolynHus | E-mail | 6. srpna 2017 v 6:10 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

9 CarolynHus CarolynHus | E-mail | 6. srpna 2017 v 11:27 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

10 CarolynHus CarolynHus | E-mail | 6. srpna 2017 v 16:41 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

11 DannyScono DannyScono | E-mail | Web | 11. srpna 2017 v 11:42 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

12 Dol33larEl Dol33larEl | E-mail | 12. srpna 2017 v 17:50 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#nE7B2A12fT>
<img>http://0.00000007.ru/3#3XCWy3uMK6</img>
</a>
------------------------
Постоянно огромное количество socks и proxy серверов онлайн
на сегодняшний день: 33557 IP в 198 государствах
<b>Очень высокая анонимность - мы гарантируем, что наши прокси сервера абсолютно анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без эксплуатации VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Замаскировать или поменять свой IP можно 2-я кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ доступные цены на безлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении времени действия аккуанта.
ICQ бот на всех без исключения тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#F7Wvb5Xt6t>Vip proxy</a>
__________
rutracker org обход блокировок
список прокси
прокси чекер россия
+как сделать блокировку +на вк

13 Sorosy Sorosy | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:26 | Reagovat

Топовые БЕСПЛАТНЫЕ флеш игры вас ожидают игры без установки онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

14 Sorouz Sorouz | E-mail | 25. srpna 2017 v 5:55 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ В ПЕРВЫЙ РАЗ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

15 Soroyn Soroyn | E-mail | 25. srpna 2017 v 10:25 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ДОМАШНЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ ПОРНО С МОЛОДЫМИ БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА https://minet-pornosex.ru/ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

16 Soroyo Soroyo | E-mail | 25. srpna 2017 v 13:08 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ПОРНО ВИДЕО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ОНЛАЙН БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

17 Sorotq Sorotq | E-mail | 25. srpna 2017 v 13:46 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ СОСЕДКА ДЕЛАЕТ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

18 Soroiw Soroiw | E-mail | 26. srpna 2017 v 6:21 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ ПОРНО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА https://minet-pornosex.ru/ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

19 MIAEgy MIAEgy | E-mail | Web | 18. října 2017 v 7:58 | Reagovat
20 Charlesgak Charlesgak | E-mail | Web | 23. října 2017 v 15:04 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/

22 BethanyMaj BethanyMaj | 26. října 2017 v 18:50 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have tons of work to do next week semester. Plus the university exams are getting, it will be a disaster. I am already being anxious maybe I should <a href=https://www.pdf-archive.com/2017/10/18/medztop/>this</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

23 BethanyFkn BethanyFkn | 11. listopadu 2017 v 5:54 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and whined about his insomnia. I totally told him to <a href=https://www.diigo.com/user/konner78?query=%23Buylevitraonline>source</a> and deal with it.

24 Hiedarerolept Hiedarerolept | E-mail | Web | 13. února 2018 v 23:55 | Reagovat

viagra how do you get it
<a href=http://hqviagrauro.com/>cheap viagra free shipping</a>
effect of viagra on heart patients
<a href="http://www.hqviagrauro.com/">cheap viagra fast shipping</a>
where to buy viagra in florida

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama