Rozhovor s Deny el Infian

17. dubna 2014 v 11:30 |  Rozhovory
Rozhovor so skvelou blogerkou Deny je tu po mnohých rozhovoroch tiež! Dozviete sa o nej nejaké veci v ôsmych otázkach. Je skvelou čitateľkou, a prečítané knihy, ktoré ju zaujali alebo pred ktorými vás chce varovať často zrecenzuje. Okrem toho píše jednodielne a viacdielne poviedky, a raz sa možno dočkáme aj jej vlastnej knihy! Tak a teraz už k rozhovoru v celom článku...1) Napíš naším návštevníkom niečo o sebe a o tvojom blogu...
Jsem čtrnáctiletá slečna a na blogu se pohybuji už pár let, začínala jsem tedy v takovém tom dětském věku a tomu odpovídaly i ony blogy, ale o to tu nejde. Miluji knihy a právě recenze na ně tvoří valnou většinu článků na mém blogu. Občas se tam, ale objeví i něco do jiných rubrik, které mají s knihami a literaturou občas všeobecně něco málo společného, anebo taky ne a je to úplně jiný šálek kávy.
2) Od kedy vlastníš blog?
Na mém aktuálním blogu sídlím nejdéle z těch všech, co jsem kdy měla a 8. června, tedy již za necelé dva měsíce, tomu budou dva roky.
3) Ako ťa napadlo, že si založíš blog?
Huuuuh, tenhle nebo ten úúúplně první? Asi tento hádám. Před tímto jsem už měla desítky blogů a dostala jsem se ke stavu, kdy jsem si prostě i připadala hrozně blbě, když jsem žádný blog neměla. Tak jsem tedy pár týdnů po zrušení mého předchozí blogu, i přes všechny řeči, že si s blogováním dám pauzu, stejně založila další - tenhle a nějak se mi na něm daří zůstat.
4) Plánuješ si niekedy založiť vlastnú doménu, alebo prestúpiť na iný blogovací server (blogspot, webnode, wordpress či iné...)?
Aktuálně chvílemi stále váhám, jestli nepřejít na blogspot, ale zatím se prostě pořád k ničemu nemám a stále nenastalo to, co by mě donutilo tam oficiálně a konečně přejít. Co se vlastní domény týče, tak v blízké době rozhodně ne, někdy v budoucnu možná, přeci jen nikdy neříkej nikdy, ale to je otázkou tak vzdálenou, že nepovažuji za podstatné o tom teď přemýšlet.
5) Plánuješ niekedy vydať svoju vlastnú knihu? Ak áno, chcela by si ju vydať s vydavateľstvom alebo bez?
Neplánuju a nevěřím, že někdy něco vydám, ač bych chtěla. Jenže ono těžko něco vydám, když za svůj dosavadní život jsem ani nedopsala jedinou kapitolovku, že. Ale kdybych přeci jen něco vážně napsala a chtěla to vydat, nejprve bych to zkusila u nějakého nakladatelství, protože takové vydání knihy prostě považuji za o něco větší úspěch. No a potom co by mě odmítli, bych o tom, že chci něco vydat řekla babičce, která by byla štěstím bez sebe, že mi může nechat něco vydat
6) Čo píšeš radšej? Jednodielne alebo viacdielne poviedky?
Jednodílné, protože to pro mě je prostě jednoduší. Je to kratší a nemusím tam tolik vymýšlet, co se vlastně bude dít několik dlouhých stran a co tou půjde cestičkou hlavního námětu vícedílné povídky, až k závěru.
7) Aké sú podľa teba výhody poézie, a aké sú výhody prózy?
Páni, teď jsi mě upřímně dostal! Próza má asi hlavní výhodu, že se nemusíš tak moc starat o volení slov a vymýšlení rýmů, nemusíš řešit, jestli ti věta padne do rytmu a podobně. Na druhou stranu poezie může být třeba jen o dvou slokách, tudíž může být podstatně kratší, heh, ano, tohle dokáže napadnout jen vysoce líného člověka Abych se přiznala, tak ty výhody prostě nedovedu shrnout, osobně zastávám názor, že každému sedne buď jedno, nebo druhé, ale někomu i oboje. Ovšem v jednom většinou vyniká více. Je prostě na každém, co se komu lépe píše a říct co je lepší a výhodnější prostě nejde, protože pro každého je výhodou a záporem něco jiného Já samotná sice ty výhody a nevýhody nijak nespecifikuji, ale vím, že próza mi přeci jen jde o něco líp.
8) Ktoré knihy máš práve rozčítané?

Inu, už to je několik dlouhých měsíců co mám rozečtený druhý díl Poselství jednorožců od Míši Burdové a pořád se nemám k tomu jej dočíst. Několik měsíců mám pak rozečtený také závěrečný díl kouzelné série od Aprilynne Pike, Osud. Né, že by ta kniha byla špatná, jen prostě vždycky přijde něco lepšího, čemu dám přednost a k téhle knize se mi pak už zase nechce vracet. Stejně tak to bylo i u předchozího dílu nom. No a jinak aktuálně čtu, jakože vážně čtu, knihu na kterou je v poslední době slyšet dost chvály, řekla bych - Bez naděje od Colleen Hoover.

ĎAKUJEM JEJ ZA ODPOVEDE A PRAJEM VŠETKO DOBRÉ!
VÁM, NÁVŠTEVNÍCI ĎAKUJEM ZA POZORNOSŤ A VERÍM, ŽE SA VÁM ROZHOVOR PÁČIL!
JEJ BLOG - TU

A TOTO JE DENY FALEŠNÍKOVÁ ALIAS DENY EL INFIAN:
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 deny-paradise deny-paradise | Web | 18. dubna 2014 v 11:09 | Reagovat

Zajímavé otázky, Deny El infian znám už déle, její blog tedy nesleduji, ale podle rozhovoru se zdá, že ho vede velmi sympatická slečna :)) Povedený rozhovor :)

2 Mirimë (Karolína Kahounová) Mirimë (Karolína Kahounová) | Web | 19. dubna 2014 v 12:38 | Reagovat

Její blog znám a pravidelně na něj chodím. Působí na mě jako sympatická slečna. Jinak, hezký rozhovor :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama